PROGRamos moksleiviams

KINO KŪRIMAS / YOUNGBLOOD JUNIOR

Skirta 12-16 metų moksleiviams
Penktadieniais 17.00 (2 val.) / Programos trukmė 1 metai.
Kaina 70 eur / mėn - mokestis mokamas už semestrą (100 eur stojimo mokestis / mokamas vieną kartą, tik įstojus))
Pradžia 2023 spalis

Paskaitų metu mokysimės kino kalbos pagrindų: kino vaidybos, scenarijaus rašymo, kino kalbos gramatikos. Suprasime kaip vyksta darbas filmavimo aikštelėje. Susipažinsime su skirtingomis kino industrijos specialybėmis ir jų darbo specifika. Mokysimės suprasti ir analizuoti judančius vaizdus. Teorines paskaitas lydės praktinės užduotys, kurių metu mokysimės kaip veikia kino kalbos priemonės ir kaip sąmoningai jas naudoti. Baigus JUNIOR programą galima rinktis kino režisūros ar kino vaidybos pakraipą.

KINO KŪRIMAS

Skirta 14-18 metų moksleiviams
Sekmadieniais 15:00 (2 val.)  / Programos trukmė 2 metai.
Pradžia 2023 spalis

Kino kūrimo paskaitose pažinsime įvairias kino profesijas, filmų kūrimo specifiką. Su kolegomis dirbsime filmavimo aikštelėje. Mokysimės dramaturgijos pagrindų ir scenarijaus rašymo. Sužinosime, kokios yra kino režisieriaus funkcijos ir mokysimės jas valdyti.

Gilinsimės į skirtingas filmavimo technikas, suprasime kaip modeliuoti šviesą. Didelį dėmesį skirsime garso režisūrai ir

skirtingoms montažo technikoms. Mokysimės dirbti su kino aktoriais.

Per mokslo metus studentai nufilmuos du trumpametražius filmus – dokumentinį ir vaidybinį.

Studentai turi galimybę dalyvauti kastinguose bei kino mokyklos partnerių industrijos renginiuose.

KINO VAIDYBA

Skirta 14-18 metų moksleiviams
Sekmadieniais 12.00 (2 val.) Programos trukmė 2 metai.
Pradžia 2023 spalis

Kino vaidybos paskaitose išmoksime laisvai jaustis prieš kamerą. Susipažinsime su kino vaidybos istorija. Sužinosime kaip vyksta darbas filmavimo aikštelėje bei įgausime techninių žinių reikalingų kino aktoriams: pažinsime filmavimo techniką, suprasime šviesą, garso įrašymo specifiką filmavimo aikštelėje.

Paskaitų metu lavinsime save darbui prieš kamerą – lavinsime balsą, dikciją, išmokti pajausti savo kūną.

Mokslo metų pabaigoje kino vaidybos kursas, kurs vaidmenis trumpuose filmuose.

Stojamieji į programas moksleiviams 23 / 24 mokslo metams rugsėjo 30 d.