YOUNGBLOOD kino stovykla

Neužmirštama vasaros patirtis, žengiantiems pirmuosius žingsnius į kino pasaulį ir jau pažengusiems kino mylėtojams, norintiems išbandyti save vasaros kino mokykloje.

Amžius: 12 - 18 m.

Data: 1 pamaina liepos 21 - 27 d. / 2 pamaina rugpjūčio 4 - 10 d.

Apgyvendinimas: Kauno raj., Sadauskų sodyboje (www.sadauskusodyba.lt)

Maitinimas: tris kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Kaina: 550 eur (registruojantis iki birželio 1 d.)

PROGRAMA

14 stovyklų vasara - intensyvus kino kūrimo kursas. Kino teorija ir praktika. Paskaitos, seminarai, patyriminės praktikos.

Kasdien gausime skirtingas užuominas referuojančias dar neatrastas kino formas, vaidybos metodikas, filmavimo technikas. Filmų kūrimo iššūkio metu jus lydės kino industrijos profesionalai, YOUNGBLOOD kino mokyklos dėstytojai, jau 14 metų dirbantys su jaunimu kino edukacijos srityje bei YOUNGBLOOD kino stovyklose užaugę kūrėjai. Paskaitų metu įgytas žinias pritaikysime kurdami savo filmus į kurių peržiūrą kino teatre “Pasaka” kviesime jau vasaros pabaigoje. Savaitę vainikuos kino festivalis ir apdovanojimų ceremonija.

Kartu su festivaliu “Kino pavasaris” turėsime galimybę legaliai žiūrėti geriausius pasaulio filmus. O taip pat jūsų lauks šokių maratonas, pokalbiai prie laužo apie kiną ir ne tik, mugė ir neužmirštamos patirtys kartu.

Formuojamos pradedančiųjų ir pažengusiųjų grupės. Siekiame, kad kiekvienas vaikas galėtų realizuoti save ir visapusiškai tobulėti.

Vieniems – tai turiningas vasaros nuotykis, kitiems – pirmi žingsniai profesijos pasirinkimo link.

Pažadame, kad įspūdžių, patirčių ir naujų žinių parsiveš kiekvienas.